Homoki Általános Iskola
Tartalomhoz ugrás
2023. 05.23-án Jászboldogházán a Kis iskolák Megyei Döntőjén az I. helyet szerezte meg a Homoki Általános Iskola labdarúgócsapata. A csapat tagjai: Kiss István Dániel, Gyevnár Barnabás Tibor, Gulyás Máté, Kürtös Milán Zsolt, O.Á., Tóth Ronaldó Kevin, Kiss Gergő Imre, Papp Dominik Ádám. Irány az Országos Döntő Debrecenben!
Nyertes csapat
Burján Sándor labdarúgó emléktorna 1. helyezés!
A Városi Sportcsarnokban, 2021. október 21-én rendezték meg a III. Burján Sándor Emléktornát. Nyolc csapat, két csoportban küzdött a végső sikerért. Csapatunk magabiztosan, gólt sem kapva, minden mérkőzését megnyerve szerezte meg az I. helyet. A Homoki Általános Iskola tornagyőztes csapatának névsora: Sütő Gergő, Spielberger Martin, Szolnoki István, Kürtös Milán, Tóth Tamás, Lovász Gábor, O. Ádám, Busi Richárd.
Eredményeink:
Homok – Révay         8:0  G: Tóth T. (3), Spielberger M. (4), Busi R.
Homok–  Cibakháza  3:0  G: Busi R. (2), Tóth T.
Homok – Martfű        2:0  G: Busi R., Sütő G.
Döntő:
Homok-Kossuth         1:0 G: Sütő G.
A torna legjobb játékosának Tóth Tamást (Homoki Ált. Isk.) választották.
Az aranyermesek csoportkepe
Bozsik I. korcsoportos labdarúgó torna 2. helyezés!
Másfél év szünet után, 2021.11.25-én rendezhettünk újra intézményi „Bozsik” labdarúgótornát. Az I. korcsoportos labdarúgó csapatunk egy minitornán mérkőzött meg ellenfeleivel. Csapatunk remek mérkőzéseket játszva, a II. helyet szerezte meg. A Homoki Általános Iskola I. korcsoportos csapatának névsora: Lőrinczi Ferenc, Lőrinczi Bence, Radócz Zsolt, Rostás Benett, Majzik Zétény, Sólyom Gábor, Balogh Kevin.
Eredményeink:
Homok  –  Kunszentmárton        1:3 G: Lőrinczi F.
Homok  –  Öcsöd                        9:1 G: Lőrinczi F. (7), Radócz Zs. (2)
Bozsik I. korcsoportos labdarugo tornan 2. helyezest elero tanulok csoportkepe
06-56/470-174